Profesjonalne oferty i kalkulacje cenowe

Oferta w 60 sekund!

Bądź o krok przed konkurencją i generuj oferty w minutę!

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu fotowoltaicznego, szybkość i precyzja są kluczowe. Dlatego z dumą prezentujemy naszą flagową funkcję - tworzenie i kalkulacja ofert systemów fotowoltaicznych. Jest to wynik naszych długoletnich doświadczeń i chęci dostarczenia narzędzia, które zrewolucjonizuje sposób, w jaki instalatorzy i firmy fotowoltaiczne przygotowują oferty dla swoich klientów.

  • Oszczędność czasu

    Twórz ofertę od A do Z w zaledwie 60 sekund. Wystarczy kilkanaście kliknięć i oferta jest gotowa do zaprezentowania Klientowi!

  • Zwiększenie produktywności

    W swojej pracy instalatorskiej napotykaliśmy problem - proces tworzenia ofert był żmudny, czasochłonny i często obarczony błędami. Nie zajmuj się papierkową robotą - twórz oferty i zarabiaj!

  • Zwiększaj zyskowność

    W krótszym czasie jesteś w stanie wygenerować więcej ofert. Więcej ofert to więcej szans na zamówienie. Zysk jest prosty!

CO ZYSKUJESZ?

Maksymalnie uproszczony proces generowania oferty

EasyPV generuje finalną ofertę w najkrótszym możliwym czasie. W trakcie tworzenia oferty korzystaj ze stałych parametrów cenowych wprowadzanych w panelu ustawień (np. cena bazowa za kabel, skrzynkę przyłączeniową) i uzupełniaj ją o dodatkowe elementy zmienne (panele, falowniki, optymalizatory, anteny). Całość zajmie tylko kilkadziesiąt sekund. Na każdą ofertę składa się y6 kroków, w których edytujemy następujące elementy:

Uzyskaj dostęp testowy!

Wypełnij poniższe zgłoszenie i otrzymaj link do środowiska testowego EasyPV na 48h!