Archiwum ofert, klonowanie i edycja

wszystko pod ręką

Wszystkie oferty w jednym miejscu

W erze cyfrowej, zarządzanie dokumentami i ofertami jest kluczem do efektywnego działania każdej firmy. Z myślą o potrzebach branży fotowoltaicznej stworzyliśmy funkcję "Archiwum Ofert", która łączy w sobie przechowywanie, edycję oraz klonowanie ofert. Ta innowacyjna funkcja jest odpowiedzią na realne wyzwania instalatorów oraz właścicieli firm w zakresie zarządzania i adaptacji ofert.

  • Oszczędność czasu

    Twórz ofertę od A do Z w zaledwie 60 sekund. Wystarczy kilkanaście kliknięć i oferta jest gotowa do zaprezentowania Klientowi!

  • Zwiększenie produktywności

    W swojej pracy instalatorskiej napotykaliśmy problem - proces tworzenia ofert był żmudny, czasochłonny i często obarczony błędami. Nie zajmuj się papierkową robotą - twórz oferty i zarabiaj!

  • Zwiększaj zyskowność

    W krótszym czasie jesteś w stanie wygenerować więcej ofert. Więcej ofert to więcej szans na zamówienie. Zysk jest prosty!

CO ZYSKUJESZ?

Platforma przechowywania i zarządzania ofertami

Archiwum Ofert pozwala na systematyczne przechowywanie wszystkich przygotowanych wycen. Dzięki temu, nawet po upływie wielu miesięcy, można szybko odnaleźć konkretną ofertę, zapoznać się z jej treścią i, w razie potrzeby, dokonać modyfikacji. Systematyczność i przejrzystość archiwum gwarantują, że żadna oferta nie zostanie zapomniana czy zagubiona.

Kolejnym nieocenionym atutem jest Edycja. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacje biznesowe są dynamiczne, a potrzeby klientów mogą się zmieniać. Dlatego stworzyliśmy intuicyjny interfejs, w którym każda oferta może być w łatwy sposób modyfikowana, dostosowywana do nowych okoliczności, czy uaktualniana o nowe produkty czy promocje.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem jest Klonowanie Ofert. Często zdarza się, że podobni klienci potrzebują niemal identycznych ofert z drobnymi modyfikacjami. Zamiast tworzyć ofertę od podstaw, użytkownicy mogą skorzystać z opcji klonowania, dzięki której w kilka sekund uzyskują kopię wybranej oferty, gotową do wprowadzenia niezbędnych zmian.

Uzyskaj dostęp testowy!

Wypełnij poniższe zgłoszenie i otrzymaj link do środowiska testowego EasyPV na 48h!